tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Barbórka na wodzie, czyli zima nam niestraszna!

Barbórka na wodzie, czyli zima nam niestraszna!

W minioną sobotę bawiliśmy się na Zalewie Rybnickim podczas Śląskich Regat Barbórkowych 2016! W regatach wystartowało 8 załóg, choć chętnych do jednodniowej zabawy na wodzie było więcej.

Załogom zgłoszonym do wzięcia udziału z sobotnich regatach udostępniliśmy sprzęt – 4 jednakowe jachty Skippi 650. Wszyscy mieli zatem jednakowe szanse na wygraną, a brak konieczności posiadania własnej łódki, tym bardziej zachęcał do wzięcia udziału. Regaty składały się z krótkich, dynamicznych wyścigów sędziowanych bezpośrednio na wodzie (wzorem regat meczowych), co dostarczyło zawodnikom wysoki poziom rywalizacji i zabawy. Na brzegu czekały ciepłe napoje oraz posiłki, a atmosferę podgrzewał dodatkowo doping kibiców.

Mimo tego, że kalendarzowa zima idzie do nas wielkimi krokami, pogoda dopisała, a wiatr był idealny. Jedyną przeszkodę stanowił zbyt krótki dzień, co utrudniło rozegranie drugiej rundy regat. Rozegraliśmy 8 wyścigów, w międzyczasie zespół brzegowy częstował pyszną kwaśnicą, gołąbkami i golonkami. Były tez ciepłe napoje i drobny poczęstunek grzańcem.

Wyniki regat znajdziesz tutaj

Całodniowe świętowanie Barbórki nad Zalewem Rybnickim było świetnym sposobem na spędzenie aktywnie dnia w pozytywnej, pełnej sportowej rywalizacji atmosferze. Uśmiechy towarzyszyły uczestnikom niemal przez cały dzień, z czego bardzo się cieszymy. Sukces i pozytywny odbiór zorganizowanych przez nas Regat Barbórkowych motywują nas do częstszego przygotowywania tego typu atrakcji nad Zalewem Rybnickim i nie tylko. Przez takie działania chcemy integrować środowisko żeglarskie, a także wszystkie osoby, których sporty wodne inspirują do działania i aktywnego spędzania wolnego czasu. 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila