tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Budowanie zespołu idealnego pod żaglami

Budowanie zespołu idealnego pod żaglami

Grupa osób zebranych na małej przestrzeni. Każdy ma przydzielone konkretne zadanie. Muszą sumiennie wykonywać swoje obowiązki, słuchać poleceń przełożonego i współpracować z pozostałymi członkami zespołu. Zależy od tego ich ostateczny sukces oraz bezpieczeństwo. Tak wygląda praca załogi pod żaglami. Coś Wam to przypomina?
 

Żeglowanie to nie tylko sposób na świetną zabawą i integrację. Poprzez tę zabawę można także sprawdzić i poprawić działania naszych pracowników jako zespołu. W żeglowaniu odnajdziemy mnóstwo analogii do funkcjonowania każdej, nawet najmniejszej, firmy. Tak jak w firmie również na pokładzie członkowie załogi muszą stanowić dobrze współpracującą maszynę, zespół, w którym każdy zna swoją rolę i spełnia ją najlepiej jak potrafi. Hierarchia, obowiązkowość, wzajemne zaufanie oraz komunikacja stoją u podstaw sukcesu.  Ważne jest, by członkowie zespołu czuli się w swoim gronie pewnie i wiedzieli, że mogą sobie wzajemnie ufać. Zżyta i pewna siebie ekipa gwarantuje powodzenie rejsu, bezpieczeństwo, a przy okazji dobrą zabawę. Zupełnie jak w firmie – im lepiej zgrani są pracujący w niej ludzie, tym skuteczniej wykonują powierzone im zadania, co przekłada się na końcowy sukces całego przedsiębiorstwa.

Jednocześnie grupa ta funkcjonuje na małej przestrzeni, a jej członkowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Nawiązują więc relacje nie tylko na stopie służbowej, ale też prywatnej. Na szczęście na pokładzie jachtu czy żaglówki, a w szczególności po zejściu na ląd, nie brakuje czasu na integrację. Po dniu pełnym wrażeń na wodzie członkowie zespołu na pewno będą mieli co wspominać przez długi czas.

Może zatem zamiast kolejnej nudnej imprezy integracyjnej w hotelu połączyć przyjemne z pożytecznym i wyjechać z zespołem na żagle? To będzie nie tylko doskonała odmiana i sposób na świetne spędzenie czasu w gronie współpracowników, ale też możliwość sprawdzenia, jak funkcjonują jako grupa i poprawienie elementów mających ogromne znaczenie dla funkcjonowania każdej firmy.

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila