tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Buduj zespół dzięki aktywności fizycznej!

Buduj zespół dzięki aktywności fizycznej!

Aktywność fizyczna to najczęściej wskazywana forma relaksu i rekreacji wśród osób z siedzącym trybem pracy, co nie powinno dziwić ze względu na troskę o zdrowie. To także dobry sposób na podnoszenie motywacji wśród pracowników.


Motywacja, czyli nieprzymuszona, wewnętrzna chęć realizacji powierzonych zadań może być pogłębiana na różnorodne sposoby. Najczęstszą i najbardziej powszechną metodą jest motywacja finansowa – podwyżki i premie nie wymagają od pracodawcy kreatywnego wysiłku, a jedynie wkład finansowy, dlatego ta forma motywacji jest tak popularna. Pieniądze c efem i innymi pracownikami, które buduje się zarówno w pracy, jak poza murami biura. hociaż mają dużą moc motywacji, działają tylko w krótkim czasie. Na dłuższą metę, pracownicy doceniają ogólną atmosferę, relacje z szefem i innymi pracownikami, które buduje się zarówno w pracy, jak poza murami biura.

Eventy outdorowe, imprezy integracyjne i wszelkiego rodzaju wyjazdy dla pracowników to świetna okazja, by budować zaangażowanie i satysfakcję z wykonywanej pracy. W przeciwieństwie do wynagrodzeń finansowych, aktywne wyjazdy angażują w inny sposób – pobudzają pozytywną energię, są związane z pasją, podejmowaniem nowych wyzwań, samorealizacją. Jak już wspomnieliśmy – aktywność fizyczna, z którą związana jest część wyjazdów motywacyjnych to dla wielu osób forma relaksu, odpoczynku, odejścia od codziennych obowiązków. Wykorzystanie tych mechanizmów w podnoszeniu motywacji jest zatem proste, ponieważ pracownicy chętnie uczestniczą w wyjazdach na spływy kajakowe, na narty, czy w rejsach na pełnym morzu.

Taki wyjazd to także okazja, by bliżej się poznać, porozmawiać na tematy inne niż praca. Zacieśnianie więzi przełoży się z pewnością na pracę całego zespołu który dzięki integracji łatwiej będzie rozwiązywał problemy, realizował powierzone zadania oraz podejmował nowe wyzwania. Mając w pamięci pełne atrakcji i wrażeń chwile, wykonywana praca będzie dla pracowników atrakcyjniejsza. Zorganizowany wyjazd na pewno będą wspominać z uśmiechem na twarzy.

 

 

 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila