tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Czym cechują się najlepsze mariny?

Czym cechują się najlepsze mariny?

Marzycie o atmosferze prawdziwych wilków morskich, w miejscu, które urzeknie was swoim klimatem, niepowtarzalną kuchnią i mocą wodnych atrakcji? Przeczytajcie o tym, czym cechują się najlepsze mariny.


Nocleg

Przestronne pokoje, wygodne łóżka i niezbędny sprzęt to podstawa każdego miejsca, oferującego noclegi. Warto zwrócić dodatkowo uwagę na widok z okna – urokliwe krajobrazy będą dodatkowym atutem miejsca. Osobom szukającym ciszy, spokoju i relaksu może przeszkadzać sąsiedztwo takich lokali jak bary, dyskoteki i sklepy nocne, dlatego warto upewnić się co do okolicy. Możemy to zrobić np. za pomocą google street view.


Jedzenie

Smaczne, świeże dania, których podstawą są oczywiście ryby mają największą moc przyciągania gości do mariny. Najbardziej ceniona jest tradycyjna, regionalna kuchnia, wykorzystująca sezonowe smaki. Ceny w takich miejscach nie powinny przekraczać 30 zł za danie.

 

Krajobraz

Otoczenie to coś, co najbardziej oddziałuje na nas przy wyborze miejsca, które chcemy odwiedzić. Rozległe lasy, a przy tym ptactwo, bogata roślinność i ciekawa linia nadbrzeżna przyciągają turystów nie tylko w sezonie. Solidne i przestronne molo jest idealnym miejscem widokowym, więc warto zwrócić uwagę na tego typu szczegóły.

 

Żeglarska atmosfera w marinie

Dużym plusem mogą okazać się wieczory tematyczne, na których śpiewane są szanty, a także imprezy cykliczne, czy koncerty. Wszystko to buduje niepowtarzalny klimat i sprawia, że miejsce tętni życiem.

 

Przystań

Wypożyczenie sprzętu takiego jak – żaglówki, motorówki, łodzie, skutery wodne, narty wodne, wakeboard jest atutem, który przyciąga turystów poszukujących możnych wrażeń. Dla pragnących spokoju i relaksu ważna będzie dostępność łodzi i jachtów na kilkugodzinne rejsy. Cena i jakość sprzętu zdecydowanie rzutuje na zadowolenie i dobre wspomnienia. Jeśli nie mam dużego doświadczenia, warto skupić się na możliwości skorzystania z pomocy instruktora.

 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila