tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Ekstremalny wieczór kawalerski

Ekstremalny wieczór kawalerski

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski z adrenaliną? Nudne imprezy w klubach nie są już tak popularne jak kiedyś. Wieczór kawalerski oznacza teraz męską przygodę w gronie zaufanych przyjaciół, gdzie żywioły i silna więź między uczestnikami grają pierwszoplanową rolę.

Wyprawa życia – aby utkwiła Wam w pamięci na zawsze – musi pobudzić w Was uczucia, których nigdy wcześniej nie znaliście. Wieczory kawalerskie w clubach i pubach przypominają bardzo często jeden z tysiąca piątkowych wieczorów, a wspomnienia po niej gasną z każdym kolejnym rokiem. Ostatnia impreza kawalerska powinna być zatem totalnym przeciwieństwem tego, co robicie na co dzień w wolnym czasie.

Cały dzień przebiega bardzo dynamicznie – rozpoczęcie stanowi kilkugodzinna wyprawa na skuterach na najpiękniejszych rzekach i jeziorach w Polsce.  To czas zarówno na relaks i odpoczynek na świeżym powietrzu, jak i wyzwanie dla ciała podczas zmagań z żywiołem. W kilkuosobowym teamie możecie przez cały czas komunikować się ze sobą, aby dobrać tempo odpowiednie dla wszystkich. Skutery wodne nie wymagają od uczestników tężyzny fizycznej, aczkolwiek stanowi to pewne ułatwienie. Jest to okazja do nauczenia się nowych umiejętności, przetestowania swojego ciała w ekstremalnych okolicznościach, ale przede wszystkim, wodne atrakcje to świetna zabawa i przyjemność!

Wodna wyprawa na skuterach jest dobrym przykładem tego, jak spędzić wieczór kawalerski w niekonwencjonalny sposób. Zorganizowanie imprezy w tak oryginalny sposób zrobi wrażenie nie tylko uczestnikach, ale także na samym kawalerze. Wyprawą na skuterach wodnych pokażesz przyjacielowi, że dołożyłeś naprawdę wszelkich starań, by wykorzystać ostatni wieczór jego wolności. Podczas całego dnia na wodzie wyzwolisz siebie, aktywnie spędzisz czas z kolegami, a być może obudzisz w sobie nową pasję, a aktywny weekend na wodzie stanie się stałym punktem Twojego kalendarza imprez, na które zaprosisz nie tylko kolegów, ale być może całą rodzinę.

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila