tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Firmy organizujące imprezy firmowe – komu zaufać?

Firmy organizujące imprezy firmowe – komu zaufać?

W podjęciu decyzji o wyborze firmy, organizującej imprezy integracyjne na wodzie pomocne będą 3 kwestie, świadczące o rzetelności firmy i gwarancji dobrej zabawy.

 

Doświadczenie

Ważne, by firma, organizująca Twoje spotkanie firmowe miała doświadczenie w tego typu imprezach. Pewne wypracowane standardy i sprawdzone sposoby na dobrą zabawę sprawią, że z wyjazdu integracyjnego wrócicie pełni sił, zrelaksowani i zadowoleni z pracy, jaką wykonała dla was firma. Współpraca z niedoświadczonymi organizatorami może skutkować wszelkiego typu niedociągnięciami, chaosem w organizacji, opóźnieniem, a w rezultacie niezadowoleniem z wyjazdu, który miał być nagrodą dla pracowników i czasem, w którym będą wolni od stresu i niezadowolenia. Najłatwiejszym sposobem na sprawdzenie, czy dana firma ma doświadczenie w organizowaniu imprez integracyjnych i team buildingu jest prześledzenie jej w mediach społecznościowych, sprawdzenie ilości fanów na Facebooku, czy pozytywnych opinii o firmie. Warto zajrzeć do galerii, w której znajdziemy filmy i zdjęcia z imprez firmowych.

Zobacz zdjęcia z imprez integracyjnych 

 

Sprzęt

Sprzęt, z którego korzystają uczestnicy imprez integracyjnych powinien cechować się najwyższą jakością i gwarancją bezpieczeństwa. Ważne, by firma posiadała swój własny sprzęt, za który może w pełni odpowiadać. Unikniemy przez to niespodzianek i spychania winy za wadliwy sprzęt na wypożyczalnie. Firmy posiadające własną np. flotę jachtów (w przypadku firm organizujących imprezy integracyjne na wodzie) wykazują się odpowiedzialnością za całość spraw organizacyjnych. Znajomość własnego sprzętu podnosi także poziom bezpieczeństwa i wykorzystania w pełni jego potencjału.

 

Określone cele i wartości

Sprawdź co sami organizatorzy piszą o swoich imprezach i jakie wartości są dla nich najważniejsze. Najlepiej przedyskutować przed spotkaniem charakter całego wydarzenia, dzięki czemu łatwiej będzie realizować cele takie jak podnoszenie motywacji, team building, integracja zespołu, wyłonienie lidera grupy, ale przede wszystkim świetna zabawa i odpoczynek.

 

 

 

 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila