tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Jeden dzień na wodzie – wiele możliwości zabawy

Jeden dzień na wodzie – wiele możliwości zabawy

Firmowe eventy na wodzie mogą być niezwykle różnorodne! Przy dużych grupach wyzwanie stanowi zorganizowanie dnia w ten sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, przy jednoczesnej integracji całego zespołu.

Rozpoczęcie
Wodna wyprawa, zorganizowana na potrzeby integracji zespołu i team buildingu powinna rozpocząć się od szkolenia, który prowadzi profesjonalny sternik. Zaznajamia uczestników z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na wodzie i pokazuje jak korzystać np. z kamizelek ratunkowych. Jest to również czas na wyłonienie grup, które w danym czasie będą korzystać z oferowanych atrakcji.

Spokojna żegluga
Jedną z możliwości przy dużych eventach (ponad 200 osób) jest spokojna żegluga na kilku statkach wycieczkowych. Cały zespół pod przewodnictwem sterników odbywa dwugodzinny rejs po najpiękniejszych zakątkach polskich rzek i jezior. Jest to czas relaksu i odpoczynku przy równoczesnym podziwianiu nadbrzeżnej natury.


Regaty o Grand Prix
Element rywalizacji jest niemal obowiązkowy przy wyjazdach i imprezach integracyjnych. Spaja uczestników i pozwala na naturalne wyłonienie lidera grupy. Ponadto, rywalizacja pozwala znieść bariery, które wcześniej uniemożliwiały komunikację. Zorganizowane Regaty na jachtach żaglowych w zespołach 3-4 osobowych to niepowtarzalna okazja do tego, by ułatwić zespołowi pracę w grupie i nauczyć ich wykonywania przydzielonych wcześniej zadań. Krótkie wyścigi pod okiem sternika dostarczą nie tylko nauki, ale także dużej dawki zabawy i adrenaliny!

Zabawy motorowodne
Żywiołowa jazda na skuterach, bądź przejażdżka na dmuchanym bananie to atrakcje dostarczające najwięcej uśmiechu! Szybki przejazd po rzece pozwala zapomnieć o codziennych obowiązkach, poczuć wolność i motywację do działania. Szybkie skutery Sea Doo osiągające zawrotne prędkości to zabawa zdecydowanie dla odważnych!

Turniej tenisowy
Imprezy integracyjne w pobliżu wody to nie tylko łódki i skutery wodne, ale także różnego rodzaju gry  zespołowe. Przykładem aktywnego wypoczynku na lądzie, w trakcie imprezy integracyjnej może być np. turniej tenisowy o Puchar Prezesa, albo rozgrywki w piłkę plażową. Sport na świeżym powietrzu to fantastyczne podsumowanie dnia!

Ognisko i grill
Podczas aktywnego wypoczynku apetyt na pewno będzie dopisywał! Rejony przybrzeżne można wykorzystać jako miejsce do zorganizowania grilla, bądź ogniska. Dobrym pomysłem jest rozstawienie w pobliżu dmuchanych namiotów, w których można ukryć się przed słońcem w naprawdę upalne dni.

To tylko propozycja organizacji niezapomnianego eventu dla całego teamu. Możesz zaproponować własną wersję – ważne, byś czuł się swobodnie zarówno Ty, jak i cały Twój team. Zapytaj ich jak chcą spędzić czas wolny, a później zgłoś się do profesjonalistów, by pomogli Ci w organizacji dnia na wodzie.

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila