tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Klienci i partnerzy biznesowi – jak zrobić na nich wrażenie?

Klienci i partnerzy biznesowi – jak zrobić na nich wrażenie?

Wspólny rejs jachtem sprzyja budowie relacji między członkami załogi, uczy współpracy, odpowiedzialności i kompromisu oraz usprawnia komunikację, dlatego jest doskonałą formą spotkania biznesowego z klientami Twojej firmy.

Spotkanie biznesowe z potencjalnym klientem to stresujący moment dla wszystkich właścicieli firm. Zależy nam na zrobieniu dobrego wrażenia, wzbudzeniu zaufania i pokierowaniu rozmowy na dobre tory. Takie spotkanie wymaga od nas przygotowania merytorycznego i zadbania o każdy detal – nienaganny ubiór, punktualność, pozytywne nastawienie. Bardzo często takie spotkanie może zaważyć na kondycji finansowej firmy, dlatego warto zaskoczyć klienta w pozytywny sposób, robiąc na nim naprawdę duże wrażenie.

Atrakcyjnym sposobem na zacieśnienie więzi z klientami jest spotkanie biznesowe na pokładzie luksusowego jachtu. Nietypowe okoliczności oczarują Twojego gościa od pierwszego momentu, a wybór miejsca na pewno będzie dla niego niespodzianką. Luksusowe, bogato zdobione wnętrze jachtu jest atrakcyjniejsze od nudnego wystroju biura, szarej kolorystyki i korporacyjnej atmosfery. Pobyt na pokładzie zapewnia znakomity relaks w przerwach między spotkaniami i doskonale odświeża umysł, a nadbrzeżny krajobraz może natchnąć do bardziej spontanicznych decyzji.

Dodatkowo, mniej formalne okoliczności sprzyjają budowaniu relacji i wprowadzeniu partnerskich zasad do biznesu. Zaproszony przez Ciebie klient poczuje, że dbasz o jego komfort i dobre samopoczucie, dlatego chętniej umówi się na kolejne spotkanie i nawiąże z Tobą współpracę. Pokażesz dzięki temu, że stać Cię na gesty, które świadczą o tym, że dbasz o swoich partnerów biznesowych i zależy Ci na utrzymaniu jak najlepszych stosunków.

Solidnie wykonany jacht i cudowne wnętrza to idealny temat do mniej oficjalnych rozmów z klientami. Przeczytaj wcześniej informacje o łodzi i dowiedz się o niej kilku ciekawostek – zawsze możesz zaimponować swoją wiedzą i pokazać tym samym swoje wszechstronne pasje i zainteresowania. Może okazać się, że Twój klient to zapalony żeglarz – wtedy znajdziecie wspólny język, a on będzie widział w Tobie równie gorliwego miłośnika żeglarskich przygód. 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila