tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Nie możesz doczekać się urlopu? Wybierz się nad wodę już teraz!

Nie możesz doczekać się urlopu? Wybierz się nad wodę już teraz!

Czekasz na długo wyczekiwany urlop, a może w tym roku nie masz planów na wakacje? A gdyby tak wykorzystać weekend i wybrać się na wodną wyprawę? Aktywny wypoczynek na wodzie to idealne rozwiązanie na nudę i upalne dni! Zabierz ze sobą kolegów z pracy i spędźcie ten czas w nietypowy sposób!


Dla każdego coś dobrego

Aktywny wypoczynek na wodzie może przybrać kilka form, w zależności od preferencji Twoich znajomych. Dla lubiących szybkość i adrenalinę - wyścig skuterami wodnymi Sea Doo o mocy 90km, lub rejs jachtem regatowym w kilkuosobowych grupach. Sporej dawki uśmiechu i emocji z pewnością dostarczy przejazd na bananie lub łodzią motorową! Jeżeli nie lubisz mocnych wrażeń, rejs długodystansowy będzie dla Ciebie świetną alternatywą. Możesz także kibicować swoim znajomym opalając się na brzegu, lub wybrać inny aktywny wypoczynek jak gra w piłkę plażową czy tenisa.

Piękne widoki

Nie musisz jechać nad morze, lub za granicę by odpoczywać wśród pięknych nadbrzeżnych krajobrazów. Wodne wyprawy na urokliwych rzekach i jeziorach w południowej Polsce zaskoczą Cię różnorodnością roślin i ptactwa! Przykładowe trasy rejsów to Poraj, Turawa, Nysa, Dzierżno, Pogoria czy Namiestów. Możesz sam wybrać trasę i cieszyć się dobrą zabawą i jednocześnie pooddychaj świeżym powietrzem. Po aktywnym wypoczynku jest czas na pójście na spacer lub opalanie na piaszczystej plaży.

Grillowanie

Po dniu pełnym wrażeń przyjdzie czas na wspólne grillowanie, lub rozpalenie ogniska - aktywny wypoczynek z pewnością zaostrzy wszystkim apetyt. To także kolejna okazja do integracji i relaksu w gronie znajomych, lub kolegów z pracy.

Integracja grupy

Weekend na wodzie to nie tylko zabawa i relaks. To także rywalizacja, współpraca oraz sposób na przełamanie lodów między pracownikami. Nieformalne wydarzenie pozwoli znieść bariery, ułatwi komunikację, a być może obudzi w Was żeglarską pasję.

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila