tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Powody, dla których pokochasz żeglarstwo.

Powody, dla których pokochasz żeglarstwo.

Jeśli myślisz, że żeglarstwo jest ekskluzywnym, drogim sportem,  zarezerwowanym tylko dla osób doświadczonych, to jesteś w błędzie. To prostsze niż myślisz!

Możesz być kompletnym laikiem i pierwsze kroki stawiać dopiero podczas rejsu. Wystarczy, że skorzystasz z pomocy doświadczonego wilka morskiego, który swoją wiedzę przekaże Ci w prosty i zrozumiały sposób. Pod opieką doświadczonej kadry, będziesz czuł się bezpieczny i w pełni zrelaksowany. Rejs z opiekunem to świetna okazja, żeby zapytać o wszystkie nurtujące sprawy i dowiedzieć się kilku ciekawostek i przydatnych na wodzie sztuczek.

Bogato zdobione pokłady ekskluzywnych jachtów kojarzą się z luksusem, na który stać wyłącznie milionerów. Zapominamy jednak o tym, że nie musimy stać się właścicielem takiego jachtu, żeby uczestniczyć w rejsie! Czarterując kilkunastoosobowy jacht kwota rozkłada się na wszystkich członków załogi! Kwota podobna jest do ceny noclegu w hotelu, który nawet nie może równać się z luksusowym jachtem, morską przygodą i zgraną ekipą w jednym miejscu!

Żeglarstwo to sport, do którego chce się wracać. Uzależnia pozytywnie już od pierwszych chwil na morzu i sprawia, że chcemy odkrywać nowe miejsca i żeglować na nieznanych dotąd wodach. Swoją nową pasją możemy także zarazić znajomych i rodzinę i zaproponować np. wspólne żeglarskie wakacje. To świetny sposób na wypoczynek wśród dzikiej przyrody, mierząc się z pięknym żywiołem, jakim jest woda. 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila