tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Spotkanie biznesowe dla gości VIP

Spotkanie biznesowe dla gości VIP

Jeśli celem Twojego spotkania z klientem jest zawarcie umowy, zbudowanie dobrych relacji, albo podziękowanie za owocną współpracę, musisz zrobić na nim wrażenie.

Klasyczne spotkanie z klientem w restauracji jest formą zdecydowanie sprawdzoną i bezpieczną, ale nieco już pospolitą i nieoryginalną. Jeśli firmie zależy na wzbudzeniu pozytywnych wrażeń i pokazaniu renomy przedsiębiorstwa warto pomyśleć o innej aranżacji spotkania biznesowego. Jednym z pomysłów może być spotkanie biznesowe pod żaglami w otoczeniu zalewu, rzeki, czy jeziora, usytuowanego nieopodal siedziby klienta. Ważne, by uwzględnić w swoim nietypowym pomyśle ograniczenia i trudności, jakie mogą wystąpić – niedogodna lokalizacja, czas, warunki atmosferyczne, komfort uczestników.

Ekskluzywne spotkanie dla kontrahentów jest okazją do pokazania naszej kreatywności, ale przede wszystkim należy wziąć pod uwagę cele biznesowe, jakie chcemy zrealizować. Plan całego spotkania powinien zakładać czas na rozmowę, prezentację, przedstawienie planów etc., dlatego trzeba zwrócić uwagę na miejsca, w których przeprowadzimy oficjalną część spotkania. W przypadku spotkania biznesowego na żaglach, możemy sprawdzić pobliskie mariny i zajazdy z regionalną kuchnią.

W zależności od pory roku możemy bardziej lub mniej skupić się na atrakcjach towarzyszących takim spotkaniom. Kolacja dla klientów w restauracji w otoczeniu jeziora może być połączona z rejsem, czy nawet wyścigami na skuterach wodnych. Z takich atrakcji nie skorzystamy zimą, aczkolwiek sama lokalizacja może robić wrażenie na klientach. Krajobraz zamarzniętych jezior i pokrytych szadzią drzew buduje niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziemy w centrum miasta.

Poza technicznymi kwestiami trzeba zadbać przede wszystkim o miłą atmosferę, komfort i dobre relacje między uczestnikami oraz pozytywną energię. Wkład finansowy i zaangażowanie w organizację takiego spotkania może przynieść długofalowe korzyści i kolejne kontrakty z kontrahentami.

 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila