tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Team building na wodzie – kilkugodzinny rejs

Team building na wodzie – kilkugodzinny rejs


Impreza integracyjna na wodzie pomaga wzbudzić w zespole poczucie rywalizacji. Jest też świetną okazją do wyłonienia się liderów grupy i zbudowania tym samym naturalnej hierarchii w zespole.


Dzięki osobnym wariantom organizacyjnym regat, uczestnicy skorzystają z regat sportowych o wysokiej intensywności oraz długodystansowego rejsu wokół jeziora. Dwa odmienne warianty wodnych atrakcji pozwalają na zrównoważenie rozrywki pod kątem budowania zespołu i rywalizacji, jak i odpoczynku oraz podziwiania nadbrzeżnych krajobrazów. Zabawa na świeżym powietrzu przy równoczesnym zacieśnianiu więzi na pewno wpłynie pozytywnie na usprawnienie komunikacji, zniesienie barier, wzrost zaufania i poczucie jedności całego zespołu. Dodatkowo, jest to fantastyczny sposób na nagrodzenie swoich pracowników za wykonaną pracę. Całodzienny rejs jachtem na najpiękniejszych wodach polskich rzek i jezior na pewno zostanie im na długo w pamięci.
 

Uczestnicy takiego wydarzenia nie muszą być zapalonymi żeglarzami. Po stronie organizatora leży troska o to, by każdy uczestnik przeszedł krótki kurs bezpieczeństwa - instruktorzy zapoznają uczestników z budową techniczną jachtów, sposobem poruszania się nimi oraz obowiązującymi przepisami i zasadami bezpieczeństwa. Tego typu impreza dostarcza niezapomnianych wrażeń, ponieważ każdy z uczestników ma okazję przejść ekspresowy kurs żeglarstwa sportowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wyjazd integracyjny może okazać się początkiem nowej pasji i budowania trwałych relacji między pracownikami.
 

Firmowe wydarzenia kojarzone są bardzo często z prestiżowymi eventami, na których uczestnikom brakuje swobody i relaksu. Zorganizowane imprezy żeglarskie są natomiast odskocznią od korporacyjnych, sztywnych zasad. Kilkugodzinny rejs jachtem wyzwala w uczestnikach emocje i sprawia, że czerpią z wodnej rozrywki energię, której brakuje im w pracy. Naturalna otwartość i nieskrępowanie podczas rejsu, niweluje między pracownikami różnice i uprzedzenia. Wyjazdy integracyjne spajają pracowników i wpływają na poprawienie komunikacji wszystkich członków firmy, niezależnie od szczebla i zajmowanego stanowiska. 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila