tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Wodoaktywni na targach Wiatr i Woda

Wodoaktywni na targach Wiatr i Woda

Zapraszamy na stoisko Wodoaktywnych na największych w Polsce targach sprzętu żeglarskiego i sportów wodnych.

W dniach 4-6 listopada 2016 roku w Katowicach odbędzie się premierowa edycja Śląskich Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, nowoczesny sprzęt żeglarski i motorowodny podziwiać będziemy w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, położonym w sercu Katowic. Łącznie swoją ofertę na I Śląskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2016 zaprezentuje blisko 200 wystawców, w tym my z wszystkimi naszymi projektami: Polish Match TourPolska Ekstraklasa ŻeglarskaRegionalne Ligi RegatoweWodoaktywni oraz odzież D.A.D.

 

Targi WIATR i WODA w Katowicach kontynuować będą tradycję odbywającej się od blisko 30 lat warszawskiej edycji Targów, które są największą i najstarszą w Polsce imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji oraz liczącym się wydarzeniem na świecie. Sądząc po olbrzymim zainteresowaniu Targami wystawców, jesteśmy pewni, że Śląskie Targi WIATR i WODA w Katowicach na stałe wpiszą się w polski kalendarz targów i innych imprez związanych z wodą i staną się marką doskonale znaną i rozpoznawalną.

 

Podczas Targów odbywać się będą spotkania ze znanymi żeglarzami i podróżnikami, podczas których poznamy relacje z regat, dalekich wypraw oraz zapowiedzi kolejnych wyczynów związanych z wodą. Będą też prezentacje i dyskusje na tematy ważne dla każdego wodniaka, wręczone zostaną także środowiskowe nagrody i wyróżnienia.


Więcej informacji na stronie: http://www.wiatriwoda.pl/

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila