tel.: +48 783 00 83 83           aktywuj@wodoaktywni.com

Zainspiruj się na wakacjach i odkryj swoją pasję

Zainspiruj się na wakacjach i odkryj swoją pasję

Jako zapaleni żeglarze i fani sportów wodnych skupimy się rzecz jasna na aktywności fizycznej związanej z wodą. W Polsce istnieje bardzo wiele miejsc, gdzie atrakcje takie jak rejsy jachtami, wakeboarding, skutery wodne, czy łodzie motorowe są łatwo dostępne, a w sezonie stanowią główną atrakcję w danej miejscowości.  Podczas letnich wakacji łatwo się zainspirować i zarazić pasją do sportów wodnych. Jest to też okazja do spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi.

Sporty ekstremalne
Woda jest żywiołem, który doskonale sprawdza się w sportach ekstremalnych. Rwące, nieprzewidywalne rzeki, dzikie jeziora, czy morskie fale Bałtyku to miejsca, gdzie można korzystać ze skuterów wodnych, wakeboardingu, szybkiego żeglowania, czy flyboardingu.
W przybrzeżnych punktach, oferujących tego typu rozrywkę stacjonują najczęściej wykwalifikowani pracownicy i instruktorzy, którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz pokażą elementy, na które trzeba zwrócić uwagę, by wyłuskać z wodnych atrakcji najwięcej frajdy. Taka pomoc, szczególnie podczas stawiania pierwszych kroków może okazać się niezwykle ważna. Duża część osób zniechęca się do sportu przez nieumiejętne korzystanie ze sprzętu i złe podejście. Warto jednak pamiętać, że wodne sporty ekstremalne nie są dla wszystkich. Opierają się one na indywidualizmie, chęci pokonywania trudności, doznawania nowych mocnych wrażeń, dawania z siebie wszystkiego i przeżycia czegoś niezwykłego.

Relax i odpoczynek
Jeśli nie jesteś przekonany do dynamicznego i intensywnego spędzania czasu na wodzie, bliższe Ci będą długodystansowe rejsy jachtami i łodzie motorowe. Choć dynamika tych sprzętów jest dość duża, uczestnicy nie muszą charakteryzować się tężyzną fizyczną. Sprawne ciało oczywiście będzie dodatkową cechą, aczkolwiek nie gra ono głównej roli.
Wymaganym aspektem, jeśli chodzi o jachty będą za to patenty żeglarskie – musimy o tym pamiętać, gdyż jest to najczęściej warunek konieczny, by wypożyczyć sprzęt. Jeśli w naszym towarzystwie nie ma wyszkolonej osoby, możemy zdecydować się na rejs z instruktorem, który zadba o bezpieczeństwo, komfort i dobrą zabawę.

Przybrzeżne wypożyczalnie w nadmorskich miejscowościach to bardzo powszechny widok. Wystarczy przejść się wzdłuż brzegu i wybrać odpowiednią dla siebie formę wodnych zabaw. Zaopatrzeni w sprzęt  poinstruowani przez pracowników wypożyczalni, możemy doświadczać cudownych chwil na wodzie!

 

kreator eventu
×
KREATOR EVENTU
Stwórz własny event
- ilość osób
- czas eventu ( ilość dni i godzin)
- data/okres
zakres
inne atrakcje
Podaj swojego maila